Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 “LIQENI I THAT”

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: LIQENI I THATE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 15:00
  • Skadon: 123 ditë, 22 orë

Përshkrimi

*NXITONI! SHITET APARTAMENT 2+1 me nje siperfaqe prej 100 m2, i vendosur ne katin e 3 banim.Apartamenti eshte me certifikate pronesie ( i hipotekuar) , ka punime super cilesore brenda dhe jashte apartamentit me nje pozicionim shume te mire.Cmimi 72.000 euro i PADISKUTUESHEM

*Adresa: LIQENI I THATE

*Real Estate I-deal
0682017333
0696410104
0682072229

Nuk ka tag

130 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 59459ce45c9209cb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total