Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 LUKS NE QENDER TE TIRANES

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: ne qender te Tiranes, mbi kafe Europa
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694273672
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 05/04/2018 13:00
  • Skadon: 51 ditë, 1 orë
28660743_10154965386737493_6295502749225013440_n
28660515_10154965386632493_2063033652570217345_n28577151_10154965386622493_2533903199207261993_n28795686_10154965386617493_5705250584158778889_n28795906_10154965386627493_3533640295264897620_n

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT LUKS 1+1 ME HIPOTEK PALLATET 9 KATSHET NE QENDER TE TIRANES MBI KAFE EUROPA

Apartamenti ka siperfaqe 55 m2 me hipoteke ( ne realitet 65 m2 ) i vendosur ne katin e 3 banim , i kompletuar luks dhe me punimet e fundit , parket (rreth 25 mij euro investim brenda)..Apartamenti ka planimetri perfekte dhe me orjentim Jug-Perendim..Apartamenti ndodhet tek pallatet 9 katshe.Cmimi 85.000 euro i PADISKUTUESHEM i pershtatshem per banim , per apartament me qera ditore , per biznes etj

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Nuk ka tag

315 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8465a9fe8fcc1264

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total