Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

SHITET SUPER 3+1 + VERANDE “KODRA E DIELLIT”

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: KODRA E DIELLIT KOMPLEKSI NOVA
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Postuar: 19/10/2017 11:37
  • Skadon: 10 ditë, 23 orë

Përshkrimi

*OKAZIONN ! SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 NE PROCES HIPOTEKIMI ME SIPERFAQE BRENDA 136 m2 + 36 m2 VERANDE.APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E FUNDIT PAPAFINGO , ME PAMJE FANTASTIKE , PUNIME SUPER CILESORE NE KOMPLEKS DHE APARTAMENT.NXITONIII DHE INVESTONI NE TE ARDHMEN TUAJ! CMIMI 120.000 EURO

*ADRESA: KODRA E DIELLIT KOMPLEKSI NOVA

*Real Estate I-DEAL
-0682017333
-0682072229
-0696410104.

Nuk ka tag

90 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 947595f90efe64e2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total