Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

82,800 €

SHITET SUPER 1+1 I PERFUNDUAR “PERBALL HARRY FULTZ”

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: PERBALLE SHKOLLES HARRY FULLTZ
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682072229
  • Postuar: 15/09/2017 12:33
  • Skadon: 13 ditë, 19 orë
19665244_10154408610562493_127948125150357526_n
19657341_10154408610377493_6366949442874502410_n19642263_10154408610537493_4299261380049093878_n19598564_10154408610392493_4474124364292752232_n19702191_10154408610407493_7858134495833194129_n

Përshkrimi

*SHITET SUPER SUPER APARTAMENT 1+1 (me hapesira te bollshme) PALLATI I SAPO PERFUNDUAR NE PROCES HIPOTEKIMI, SHITET ME 1150 EURO/M2 NGA 1200 EURO/M2 QE ESHTE NE TE NJEJTIN PALLAT

-Siperfaqe totale prej 72 m2
-kati i 3
-1 dhom gjumi, tualet , soxhorno te madhe + ballkon
-punime super cilesore brenda apartamentit dhe pallati, si dhe hapesira me ndarje perfekte , parket etj
-Cmimi Total 82.800 euro

*Adresa: PERBALLE SHKOLLES HARRY FULLTZ

*Real Estate I-DEAL
-0682072229

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 285595a4374e7e48

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total