Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

9,500 €

Shitet Skoda Yeti 1.8, 4×4 Gaz/Benzine viti 2010

  • Viti i prodhimit: 2010
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692731748
  • Opsione të tjera: Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Baxha / Panorama
  • Postuar: 19/06/2017 13:52
  • Skadon: 24 ditë, 20 orë
IMG-20170409-WA0016
IMG-20170409-WA0011IMG-20170409-WA0010IMG-20170409-WA0013IMG-20170409-WA0015IMG-20170410-WA0006IMG-20170409-WA0007

Përshkrimi

Skoda Yeti 4×4, 1.8 TFSI, e blere tek Koncesionari per perdorim personal,
Prodhim Dhjetor 2010.
-Shume shume ekonomike,
-Impjanti i Gazit Origjinal (LANDIRENZO 1200 Euro, me garanci).
-Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.
-Extra Full Options,
-Mbyllje Qendrore
-Panorama ( Tavan Xhami)
-Kompjuter Bordi, ekran te madh
-Komanda ne timon,
-4 xhama dhe pasqyra elektrike
-Sensor Parkimi
-Detaje Inox ( Shkalla, pedalet, dhe kroskoti) te porositura extra.
-Tapiceri shume e paster
-Goma te reja
-Makina eshte model i vecante i Skoda Yeti 4×4 dhe motor 1.8.
-Jane kryer te gjitha sherbimet dhe kontrollet.
-Dokumentat e paguara deri ne Gusht 2017.
Mundesi nderrimi me makine me kambio Automatike
Cmimi i diskutueshem !

Nuk ka tag

161 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8595947b3208f897

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total