Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

3,900 €

Shitet Skafi me leje lundrimi..

  • Adresa: vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0693238416
  • Postuar në: 22/04/2017 19:17
  • Skadon për: 106 ditë, 22 orë
sk
triport

Përshkrim

shitet skafi me gjatesi 4.6 metra,me motor jonhson 40,me dogan te paguar,dhe me leje lundrimi,skafi eshte i pajisur me karel te re si dhe te gjitha pajisjet e shpetimi,i ardhur nga italia(Venecia).per me teper na dergoni e-mail ose kontaktoni ne numrin e cel…

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 894 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 23357ada3221f081

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Lidhje të sponsorizuara

total