Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

47,000 €

SHITET SI BIZNES PALESTRA PRANE HARRY FULTZ NE TIRANE

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rr.Asim Vokshi, Kompleksi ERJON, prane Hotel Prestige
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695461572
  • Specifikimet: I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar: 01/06/2018 07:03
Screenshot_1
Screenshot_2Screenshot_3

Përshkrimi

Tek Rr.Asim Vokshi, Kompleksi ERJON, prane Hotel Prestige, shitet si Biznes Palester me te gjitha Pajisjet ne gjendje shume te mire pune si dhe Klientelen e Rregullt
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e frekuentuar qe ofron nje biznes te sigurt .
Vlera eshte 47000 €
Cmimi i diskutueshem.

– Mundesi shitje dhe vetem pajisjet(veglat) e fitnessit.
Vlera eshte 42000 €
Cmimi i diskutueshem.

Kontakto tani ne numrin e telefonit 0695461572 per te realizuar nje vizite nga afer.

Nuk ka tag

550 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8695b1039022a486

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total