Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

shitet shtepia dhe 1000m2 toke

  • Çmimi/m²: 40
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: durred
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0695350716
  • Specifikimet: I rikonstruktuar
  • Postuar: 08/08/2017 16:07
  • Skadon: 46 ditë, 19 orë

Përshkrimi

Shitet shtepia dhe 1000m2
Vetem per 40.000€
Per arsye emigrimi…

Nuk ka tag

101 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 6985989c572b78cd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total