Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

98,000 €

Shitet shtepi private sip 184 m2

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Rr. Levizja e postribes
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 11/06/2017 19:37
  • Skadon: 20 ditë, 21 orë
1
2345

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur shtepi private 2 kate me sip 184 m2 .Adresa: Rr .Levizja e Postribes. Rus. Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

108 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 754593d7fcb57056

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total