Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

90,000 €

Shitet shtepi private ne Kombinat

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rr. Shaban Bardhoshi, Kombinat
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 3 ditë, 9 orë
1
2345

Përshkrimi

Shitet shtepi private nje kateshe me oborr te jashtem ne Kombinat, Rr. ” Shaban Bardhohi” me siperfaqe totale 297 m2. Vetem ambienti i shtepise ka siperfaqe 110m2 ku ne perberje ka 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 holl, 1 tualet dhe 1 verande. Shtepia mund te shitet e mobiluar ose bosh, sipas kerkesave. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi per zhvillim biznesi. Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Cmimi eshte i negociueshem. Per viziten ne prone na kontaktoni.

AZ210617-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

278 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 336594cf6e7303d1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total