Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

115,000 €

Shitet shtepi private 2+1 dhe dyqan! Shkoder

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Shkolla Ndre Mjeda
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Postuar: 14/08/2017 19:16
  • Skadon: 29 ditë, 9 orë
DSCF6068
DSCF6070DSCF6077DSCF6075DSCF6081DSCF6089DSCF6090DSCF6094DSCF6095DSCF6080

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi 2+1 me siperfaqe perkatesisht 125 m2 dhe nje dyqan 85.5 m2 me adrese: ngjitur me shkollen Ndre Mjeda. Shtepia dhe dyqani shtrihen ne nje truall prej 321 m2.

Shtepia perbehet nga:
-2 Sallone
-Kuzhine e ndare
-Dhome gjumi
-Banjo

Dyqani ndodhet ne oborrin e shtepise, ka pamje dhe hyrje nga rruga kryesore, meqe ndodhet ngjitur me nje shkolle ofron mundesi te mira biznesi.

*DYQANI SHITET BASHKE ME SHTEPINE*

CMIMI 115.000 EURO (I DISKUTUESHEM)

Nuk ka tag

2714 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 71157ac5d2c6b83a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total