Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

30,000 €

Shitet shtepi private 2 kate 108 M 30000 Euro te konvikti Safet Spahiu

  • Çmimi/m²: 277
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Konvikti Safet Spahiu
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 00355672860183
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/06/2017 18:38
  • Skadon: 30 ditë, 1 orë
IMG_20170623_202645[1]
IMG_20170623_202659[1]IMG_20170623_204107[2]IMG_20170623_204125[1]IMG_20170623_202712[1]IMG_20170623_204244[2]

Përshkrimi

Shitet shtepi private 2 kate me siperfaqe 108 M te konvikti Safet Spahiu,kati 1 eshte magazine dhe ka siperfaqe 54 M,kati dyte ka kuzhine,aneks,koridor,banjo dhe eshte me siperfaqe 54 M.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion prane Amerikan Pica.

Nuk ka tag

84 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 552594e955e37310

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total