Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

DURRES LAGJA 14 NISH TULLA TE PALLATET,SHITET SHTEPI PRIVATE ME 2 KATE,KATI I PAR ESHTE BODRUM,KT DYT ESHTE BANIM,SIP TOTALE 360M 2X180

  • Çmimi/m²: 100000 euro shitet e gjitha
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Lagja 14 , Nishtulla, Rruga ''Vath Truja''.
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696031806
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 30/11/2017 12:27
  • Skadon: 126 ditë, 1 orë

Përshkrimi

SHtepi private me 2 kate ku kati i pare eshte (garazhd + bodrum 180 metra katror) dhe (kati i dyte180 metra, per banim).sip truallit 1000m.Nje vile mjafte e bukur dhe nje ambjent mjaft relaksues.Per kedo qe ka nevoje per qetesi dhe relaksim. TRAGA.

Nuk ka tag

222 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4385a17d2bbc463d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total