Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Shitet shtepi per arsye emigracioni kati 1 siper garazhdit

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Tek Fresku, Tirana Tv
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355684435798
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 04/01/2018 20:50
  • Skadon: 11 ditë, 12 orë
20171230_100618
20171230_10081520171230_10053520171230_10072720171230_10412720171230_10425520171230_10431620171230_10065520171230_10413520171230_104155

Përshkrimi

Shitet shtepi per arsye emigracioni 90m katror jan (ME HIPOTEK) plus dhe 40m katror oborr qe kemi investuar vet. ne total 130m katrore!! 2plus1 e ndar me gips ne 4 dhoma me dalje nga oborri dhe korridori. (Gipsi nqs deshirohet mund te hiqet qe te dalin 2 dhoma me te medhaja.) Sallon i madh, korridor i madh, 1 tualet. Kati par siper garazhdit. Ambjebt i madh!! Perball pallatit ndodhet gjithashtu nje lulishte e vogel e kendshme me ajer te paster. Adresa: Tek Fresku, Tirana Tv.

Nuk ka tag

435 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 5635a4e680c97187

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total