Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Shitet Shtepi druri + Toke 1100 m², Prush – Tiranë

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Prush
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674335168
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 24/04/2018 18:10
  • Skadon: 5 ditë, 18 orë
shtepi-druri
Shitet Shtepi druri + Toke 1100 m², Prush - Tiranë - Foto 1Shitet Shtepi druri + Toke 1100 m², Prush - Tiranë - Foto 2shtepia-me-lulefidane-te-rinjShitet Shtepi druri + Toke 1100 m², Prush - Tiranë - Foto 5oborri-shtepiseShitet Shtepi druri + Toke 1100 m², Prush - Tiranë - Foto 7Shitet Shtepi druri + Toke 1100 m², Prush - Tiranë - Foto 820160929_09102220160929_10544220160929_09150820170529_09363420161013_10593420170504_09544820160929_091022

Përshkrimi

Shitet Toke 1100 metra katror+Shtepi druri.Toka ndodhet ne fshatin Prush,ne nje zone kodrinore te bute me pamje nga lindja.Toka eshte e mbjellur me peme: 20 rrenje ullinj ,20 rrenje portokalle dhe mandarina + limona,shege,dardha,hurma,rrush, etj.Toka eshte me certifikate pronesie te rregullt.Prona eshte e sistemuar e rrethuar plotesisht me avlli,porte kryesore.Rruga e asfaltuar + drita dhe uje.

Nuk ka tag

5089 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 32557ef6e608e659

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total