Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

43,000 €

Shitet shtepi dhe toke ne Patos

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Patos
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pamje piktoreske
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 50 ditë, 7 orë
1
23

Përshkrimi

Shitet shtepi private dhe toke ne Patos. Shtepia ndodhet prane rruges krysore te Patosit. Shtepia ka siperfaqe 110 m2. Ne perberje ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 dhome gatimi, 1 korridor, 1 banjo te madhe te kompletuar dhe veranda. Ne katin poshte ka 1 dhome te bollshme, ka garazhin 70 m2 dhe 1 depo 30 m2. Shtepia rreth saj ka nje kopesht (toke) me siperfaqe totale 520 m2, ne te jane mbjelle peme frutore disavjecare. Gjithashtu shtepia ka ne pronesi dhe nje pus uji ne gjendje funksionale. Shtepia eshte e kompletuar dhe ne gjendje shume te mire. Prona disponon dokumenta te rregullta pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 43.000 euro, i negociueshem.

Nuk ka tag

402 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 467587f5da20ff12

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total