Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

12,000,000 LEK

Shitet shtepi banimi ne Fier

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Lagja ‘Sheq i Vogel ‘
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0693477146
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Vend parkimi
  • Postuar: 27/10/2017 22:36
235BE900-C7FD-4BB0-906C-CBDDB1E43B71
C27EE488-54F2-4516-A5C3-2C9D64397D66

Përshkrimi

Shitet vile banimi ne Fier . Eshte e pershtatshme dhe per dy familje . Ambjente te gjelberuara . Garazh parkimi .

Nuk ka tag

835 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 76159f3808973390

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total