Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

90,000 €

Shitet Shtepi 2kateshe Fushe-Mamurras 580m2

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Fushe mamurras
  • Rrethi: Kurbin
  • Kontakt: +355684178347
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi
  • Postuar: 14/01/2018 16:49
  • Skadon: 7 orë, 32 min
orca-image-1503746015127.jpg_1503746015235
received_776696419169890received_776696415836557received_776696432503222Screenshot_20170825-163120received_776696435836555

Përshkrimi

Shitet shtepi 2 kateshe fushe mamurras..kati pare 80m2,kati dyte 80m2,,oborr 300m..100m magazine..toke 3700 m,45rrenje ullinj dhe vresht…Te interesuarit nr cel +355684178347
Cmimi 90.000€ i diskutueshem

Nuk ka tag

308 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 76459a034ddc79ae

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total