Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

75,000 €

SHITET SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI.VLORE

 • Çmimi/m²: 125
 • Sipërfaqja (m²): 121-150
 • Adresa: VLORELAGJA PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI PALLATI I BIG MARKET
 • Rrethi: Vlorë
 • Kontakt: +355697754228
 • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Me ashensor, Pranë qendrës
 • Postuar: 30/08/2017 23:16
 • Skadon: 41 ditë, 21 orë
IMG_20170829_090319 (1)
SALON 1SALON 2SALON +KUZHINADHOME GJUMI FEMIJET 3DHOME GJUMI 2DHOME GJUMI FEMIJETDHOME GJUMI 2BALLKONI MADHBANJA MADHE 1

Përshkrimi

SHITET SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI.VLORE
SHTEPIA NDODHET NE NJE NGA ZONAT ME TE FREKUENTUARA DHE SISTEMUARA NE QYTETIN E VLORES.
SHTEPIA ESHTE NE KATIN E 3 BANIMI, ME DY BANJO TE CILAT JANE ME DRITARE DHE DRITE DHE AMBIENTE TE CILAT MUND TE PERSHTATEN LEHTESISHT DHE NE SHTEPI 4+1, PASI SHTEPIA ESHTE 102 M2 CERTIFIKATE DHE 25 M2 BALLKON JASHTE CERTIFIKATES, POR I PAJISUR ME LEJE NDERTIMI PER TE KRIJUAR NJE DHOME TJETER OSE NJE KOPESHT SIPAS DESHIRES.
SHTEPIA NE TE GJITHE HAPSIREN E SAJ KA DRITE DHE DIELL.
SHTEPIA ESHTE E RREGULLUAR DHE SISTEMUAR ME DHOME CIFTI, DHOME FEMIJESH SI DHE SALLONI I MOBILUAR TOTALISHT.
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI. ÇMIMI ESHTE 75.000 EURO I DISKUTUESHEM.
NR I KONTAKTIT 0697754228

Nuk ka tag

124 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 97259a72aef1aada

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total