Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

60,000 €

Shitet shtepi 1-kateshe tek shkolla “Bajram Curri”

  • Çmimi/m²: 577
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Shkolla "Bajram Curii"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 84 ditë, 3 orë
Shtepi 1-kateshe
Shtepi 1-katesheShtepi 1-katesheShtepi 1-katesheShtepi 1-katesheShtepi 1-kateshe

Përshkrim

Shitet shtepi 1-kateshe tek shkolla “Bajram Curri”

Shitet shtepi 1-kateshe ne Tirane tek shkolla “Bajram Curri”. Siperfaqja e shtepise eshte 104 m2. Shtepia ka ne brendesi te saj dy dhoma, guzhine, ballkon dhe banjo, plus ka vend perpara per oborr. Shtepia eshte e mbajtur shume mire dhe me dokumenta te rregullta. Brenda oborrit te shtepise ka edhe nje garazhd 20 m2 qe eshte ne proces legalizimi. Vendodhja e shtepise eshte fare prane rruges se Dibres ne nje lagje te sistemuar bukur, ne nje zone te qete larg zhurmave e smogut. Shitet per vetem 65.000 euro (i diskutueshem)

CMIMI: 60.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 1
Dhoma: 2
Garazhd: 1
Siperfaqja: 104 m2
Tipi I Prones: Shtepi 1-kateshe
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Shkolla “Bajram Curri”

Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-shtepi-1-kateshe-tek-shkolla-bajram-curri/

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 92 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 707596de88a5863c

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total