Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,000 €

Shitet Shitet BMW X5 viti 2004 kamio automatike ne gjendje te mire

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355698973853
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 14/04/2018 13:31
  • Skadon: 58 ditë, 23 orë
IMG_0202
IMG_0200IMG_0198IMG_0193IMG_0192

Përshkrimi

Shitet BMW X5 viti 2004 kamio automatike ne gjendje te mire taksa dhe siguracion te pagura .
Cmimi 6000€ i diskutueshem.

Nuk ka tag

266 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 175a87f884c3dff

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total