Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,700 €

SHITET Seat Cordoba 1.9 nafte 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692295303 0682051312
  • Postuar: 25/10/2017 00:16
  • Skadon: 11 ditë, 12 orë
IMG_4069
IMG_4070IMG-20170704-WA0020IMG_4066

Përshkrimi

Shitet seat cordoba 1,9 nafte ,xhama elektrik , fenera mjegulle, kamio manuale me targa shqiptare.
Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana xhenerike dhe pamore(jashte e brenbda) . Ka vetem 130,000 mije km te vetat. cmimi i padiskutushem

Nuk ka tag

468 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9925964c0d0678ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total