Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

16,000 LEK

Shitet samsung galaxy s4

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695211981
  • Postuar: 12/12/2016 20:26
  • Skadon: 46 ditë
shitet telefon

Përshkrimi

Gjendja shum e mir pothuaj i ri. Versioni 5.0.1 ngjyr i bardh. Asnje problem ne perdorim. Shoqerohet me kellef karikues dhe bateri origjinale

Nuk ka tag

556 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 621584803b11ef12

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total