Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shitet Restaurant “Taverna Gegë”, Veternik-Prishtinë

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga Besim Ndreca
  • Rrethi: - - - - - - - - -
  • Kontakt: 0037745617627
  • Specifikimet: I mobiluar, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 26/10/2017 13:06
  • Skadon: 61 ditë, 2 orë
01
0203040609101112

Përshkrimi

Shitet Restaurant “Taverna Gegë” Rruga Besim Ndreca, Veternik-Prishtinë afër Grand Store me 386 m2, kati përdhes dhe kati i dytë.

Kontakti: 0037745617627

Nuk ka tag

136 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 80159f1bf0536e3d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total