Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,600,000 LEK

SHITET PUNISHTE DRURI

  • Adresa: rruga Janaq Kilica
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0683324116
  • Postuar: 03/11/2018 07:06
IMG0022A
IMG0023AIMG0024AIMG0025AIMG0026AIMG0027AIMG0028AIMG0031AIMG0032A

Përshkrimi

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per kende, Fier

Nuk ka tag

723 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8315aef22412b3dd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total