Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,600,000 LEK

Shitet punishte druri e kompletuar

  • Adresa: lagja 15 Tetori
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0683324116
  • Postuar: 11/03/2018 20:37
  • Skadon: 14 ditë, 5 orë
Image0160
Image0162Image0164Image0166Image0167Image0170Image0172Image0174Image0175Image0176

Përshkrimi

kombinat druri. 6 procese italian, gonjaster 2 disqe. Freze 3.20m. Sharre shirrit, torno druri, disk radial, zinxhir -per hapjen e bravave. 2kompresor 50 dhe 100. 2aspirator per tallashin dhe ventilator lyerje, trapan vertikal, disk monofaze,

Nuk ka tag

4792 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6054b117c66140b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Një përgjigje tek “Shitet punishte druri e kompletuar”

  1. shaiprim muriqi28/03/2015 @ 17:33

    Mund te me dergoni disa foto te makinave

total