Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,800 €

Shitet polo gaz-benzine automatike

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699622033
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Libër shërbimesh
  • Postuar: 07/03/2018 14:35
  • Skadon: 51 ditë, 1 orë
23757847_1399549750167155_237038770_o
23798979_1399549726833824_759805274_o23798089_1399550313500432_1975087661_o (1)23770105_1399550443500419_602105553_o

Përshkrimi

Shitet ne gjendje shume te mire , ekonomike dhe e pershtatshme per qytet .. LETRAT deri ne mars 2019!!!!

Nuk ka tag

248 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8185a917303c9a53

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total