Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

1,900 €

Shitet Peugeot 206 1.4 cc HDi Viti 2003

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar
  • Postuar në: 17/01/2017 18:43
  • Skadon për: 183 ditë, 21 orë
Shitet-PEUGEOT-206-1-4-cc-HDi-Viti-2003
Shitet-PEUGEOT-206-1-4-cc-HDi-Viti-2003 (1)Shitet-PEUGEOT-206-1-4-cc-HDi-Viti-2003 (3)Shitet-PEUGEOT-206-1-4-cc-HDi-Viti-2003 (2)Shitet-PEUGEOT-206-1-4-cc-HDi-Viti-2003 (4)Shitet-PEUGEOT-206-1-4-cc-HDi-Viti-2003 (7)Shitet-PEUGEOT-206-1-4-cc-HDi-Viti-2003 (5)Shitet-PEUGEOT-206-1-4-cc-HDi-Viti-2003 (6)

Përshkrim

Shitet Peugeot 206 Motorri (CC):1.4L HDi Viti Prodhimit 2003 Tipi Karburantit Nafte Transmisioni Manuale 156,000 KM nGJYRA e Jashtme e Kalter Ngjyra e Brendshme Blu Gjendja Motorrike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar.

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 487 herë (39 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2495867e4c35b3f7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...