Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,500 €

Shitet Peugeot 1007 automatike, 1.6 benzine+gaz, viti 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355699659508
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini, Baxha / Panorama
  • Postuar: 12/07/2017 11:56
  • Skadon: 22 ditë, 6 orë
1
2345678910

Përshkrimi

Shitet makina tip peugeot 1007, viti i prodhimit 2005.
Makina ka motor 1.6 benzine+gaz(impianti i gazit me 2 vite garanaci)
Ka hyre ne shqiperi ne tetor te 2016 dhe eshte perdorur vetem nga nje femer.
Kambio automatike(tronic, marshe ne timon)
Letrat i mbarojne ne nentor 2017.
2 gomat e para jane te reja.
Xhama Elektrik
Mbyllje qendrore me pult
Dyert hapen edhe me buton
Sherbimet jane kryer para 1 muaji.
Bagazhier ne kroskot me 5 cd.
Makina ne gjendje motorrike edhe xhenerike shume te mire
Cmimi 3500Euro (i diskutueshem)

Nuk ka tag

141 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4765965d5161b905

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total