Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 LEK

Shitet per pjese Samsung SGH-D840

  • Adresa: 28Nentori
  • Rrethi: Elbasan
  • Kontakt: 0694438867
  • Postuar: 10/12/2016 18:36
  • Skadon: 49 ditë, 17 orë
DSC04914
DSC04915DSC04918DSC04919DSC04917

Përshkrimi

Shitet per pjese pasi do servis.Me karikus dhe kufje origjinale Samsung por pa bateri.

Nuk ka tag

197 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 84958481d6283b9b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total