Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

390,000 €

Shitet papafingo tek Komuna e Parisit

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: tek Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 20/11/2017 12:44
  • Skadon: 115 ditë, 22 orë
Shitet papafingo tek Komuna e Parisit - Foto 1Shitet papafingo tek Komuna e Parisit - Foto 2Shitet papafingo tek Komuna e Parisit - Foto 3Shitet papafingo tek Komuna e Parisit - Foto 4Shitet papafingo tek Komuna e Parisit - Foto 5

Përshkrimi

Shitet papafingo tek Komuna e Parisit

Shitet papafingo afer Lulishtes tek Komuna e Parisit. Siperfaqja brenda e tij eshte 280 m2 plus verande plus 200 m2 tarace; ka edhe garazh. Papafingoja perbehet nga tre dhoma gjumi, nje guzhine vecmas, dy salla te medha ku njera ka edhe oxhak funksional, me verande per barbequ, dy banjo dhe dhome garderobe. I gjithe ambienti eshte me punime ekstra cilesore dhe me sistem ngrohje-ftohje me chiller, me grila elektrike, me dyer druri, dritare termike, dhoma te shtruara me parket dhe me sistem elektrik dhe hidraulik te kohes. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 390.000 euro.

CMIMI: 390.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 2
Dhoma: 3
Siperfaqja brenda: 280 m2
Siperfaqja e taraces: 200 m2
Garazh: 1
Tipi i prones: Papafingo
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Komuna e Parisit

Nuk ka tag

344 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 555591499d677e5a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total