Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

220,000 €

Shitet Papafingo tek Komuna e Parisit

  • Çmimi/m²: 750
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 70 ditë, 3 orë
Komuna e Parisit
Komuna e ParisitKomuna e ParisitKomuna e ParisitKomuna e ParisitKomuna e ParisitKomuna e ParisitKomuna e ParisitKomuna e ParisitKomuna e Parisit

Përshkrimi

Shitet Papafingo tek Komuna e Parisit afer Kristalit . Me nje siperfaqje 200 m2 brenda dhe 100 m2 verande. Papafingoja ka dhe nje garazhd. Shitet per vetem 220.000 euro ( i diskutueshem).

CMIMI: 220.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja e brendshme: 200 m2
Siperfaqja e jashtme: 100 m2
Tipi i prones: papafingo
Statusi: e re
Qyteti:Tirane
Zona: Komuna e Parisit

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-papafingo-tek-komuna-e-parisit-2/

Nuk ka tag

421 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 52559ba5cf7c1d99

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total