Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500,000 €

Shitet Papafingo tek Kompleksi Dinamo

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: tek Kompleksi Dinamo
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 52 ditë, 2 orë
papafingo kom parisit

Përshkrimi

Shitet Papafingo tek Kompleksi Dinamo

Shitet Papafingo tek Kompleksi Dinamo me nje siperfaqje prej 350 m2. Brenda ne papafingo perfshihen edhe 3 garazhe. Papafingo eshte e mobiluar dhe me punime extra.
Shitet per nje cmim te favorshem per vetem 500.000 euro.

Cmimi: 500.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 350 m2
Tipi i prones: Papafingo
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Dinamo

Nuk ka tag

394 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 722593acd1545c9b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total