Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450,000 €

Shitet papafingo sip 800 m2

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rr. Mbreti Gent
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 04/06/2017 19:32
  • Skadon: 16 ditë, 9 orë
Screenshot - 6_4_2017 , 7_09_36 PM
Screenshot - 5_27_2017 , 11_09_09 AM

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur papafingo sip 800 m2. Adresa: Rr. Mbreti Gent. Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

58 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 821593443bd5b282

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total