Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

149,120 €

Shitet Papafingo 2+1, Liqeni i Thatë!

  • Çmimi/m²: 1200
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga“Hamdi Garunja”, Liqeni i Thatë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 30 ditë, 6 orë
IMG_8174
IMG_8181IMG_8182IMG_8186IMG_8188IMG_821220862272_228893774305008_2125084097_o

Përshkrimi

Papafingo ndodhet në katin e pestë të banimit, në një zonë shumë të qetë dhe me pamje qetësuese nga Liqeni..
Apartamenti është super i mirëorganizuar, nëpërmjet një korridori lidhen të gjitha dhomat, me një sallon ndenjie të bollshëm i pajisur me vetratë xhami që të ofron pamje madhështore nga liqeni. Ai ka 2(dy) dhoma gjumi, 2(dy) tualete, kuzhinë dhe ambient gatimi të veçantë.
Punimet e apartamentit janë shumë cilësore pasi është rikonstruktuar totalisht nga fillimi, papafingo është me çati, dritaret janë me dopio xham dhe më grila të modelit venecian, ndërsa parketi është i shtruar me dru cilësor të llojit lis, frashër, qershi.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Sipërfaqe e brendshme 103 m2 + Sip. verande 27.8 m2 + Sipërfaqe e përbashkët 12 m2 =142.8m2 total.
Apartamenti është i pajisur me dokumenta të rregullta pronësie.
Cmimi në total 149.120 Euro

Nuk ka tag

111 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 935992fc7c6e006

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total