Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Shitet ose nderrohet Mercedes Benz CLK gaz benzin viti 1999

  • Viti i prodhimit: 1999
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Gjirokastër
  • Kontakt: 0697296915
  • Opsione të tjera: Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 15/10/2017 19:41
  • Skadon: 84 ditë, 2 orë
IMG_20150520_195508
IMG_20171011_113441IMG_20171011_113508IMG_20171011_113532IMG_20171011_113547IMG_20171011_113616IMG_20171011_113435

Përshkrimi

Shitet Mercedes CLK 200 compressor Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe xhenerike me sherbimi te bera ne kohen e duhur. Makina eshte me impjant gazi te markes Landi Renzo dhe te shkruar ne leje qarkullimi pasi i eshte hedhur ne Itali. Makina eshte me sallon lekure e zeze shume e mirmbajtur. Makina eshte me kondicionerë i cili funksionon shkelqyeshem.bejem dhe ndrim

Nuk ka tag

275 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 77759e39b26919f7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total