Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 €

Shitet ose jepet me qera shtepi e ndertuar ne sip 3000m2

  • Adresa: Afrimi i ri, Rruga kryesore Fier - Seman, km 1
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: +355696431783
  • Specifikime: I mobiluar, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Në periferi
  • Postuar: 04/10/2017 16:01
  • Skadon: 90 ditë, 7 orë
1
23456

Përshkrimi

Shitet ose jepet me qera shtepi e ndertuar ne sip 3000m2,
ku ka nje magazine 140m2 + 60m lineare ne rruge kryesore
ku mund te ushtrosh aktivitete te ndryshme biznesi.
Si dhe ka nje magazine 120m2 brenda truallit. Cmimi i arsyeshem.

Nuk ka tag

236 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 46959d4e93fc3190

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total