Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

SHITET OSE JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TE LIQENI THATE

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Liqeni Thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 08/05/2018 09:57
  • Skadon: 21 ditë, 10 orë
ambjent liqeni that 2
ambjent liqeni that 3ambjent liqeni that 4ambjent liqeni that

Përshkrimi

Shitet Ambient Biznesi tek Liqeni Thate kati perdhe 100m2, i ndare ne dy pjese 66m2 dhe 34m2 ka vend jashte per shfrytezim 100m2, pallati i ri. Prona eshte me kontrat pronsie. CMIMI 1000 euro/m2 Jepet me qera Ambient Biznesi te Liqeni Thate 100m2 + 100 m2 per shfrytezim jashte mund te perdoret per cdo lloje veprimtarie. 250 euro/ muaj

Nuk ka tag

210 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9525af1585067bb2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total