Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,200 €

Shitet organo Korg m3 ne gjendje shume te mire,me sete tingujsh me sampler si çifteli,fyell,curle (origjinale) ,saks etj.

  • Adresa: na
  • Rrethi: Kukës
  • Kontakt: 00355682154072
  • Postuar në: 23/11/2016 06:03
  • Skadon për: 59 ditë, 6 orë
m3

Përshkrim

Shitet organo korg m3 ne gjendje shume te mire,me sete tingujsh me sampler si çifteli,fyell,curle (origjinale) ,saks etj.Organoja ka dhe çante per transport.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 278 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5875834b2d3eb642

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total