Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,300 €

SHITET OPEL ZAFIRA COMFORT 2300 Euro 6+1 PRODHIM FUND I 2002.

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355682280555
  • Postuar: 11/11/2017 10:26
  • Skadon: 16 ditë, 16 orë
20171025_181505
20171025_18135320171025_175856

Përshkrimi

SHITET OPEL ZAFIRA COMFORT 6+1 PRODHIM FUND I 2002.
OPEL ZAFIRA, 2.0 ECO
Viti Prodhimit: 2002
Motorri kw: 75
Transmisioni: Manuale
Tipi Karburantit: Nafte
Ngjyra e Jashtme: Bardhe
Xhama dhe pasqyra elektrike
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike

Nuk ka tag

306 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8845a06ac439a7e5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total