Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,200 €

Shitet Opel Corsa 1999

  • Viti i prodhimit: 1999
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +39 3425210287
  • Opsione të tjera: Klima
  • Postuar në: 20/09/2017 23:10
  • Skadon për: 59 ditë, 9 orë
15205625_10205584273364727_1485425170_o
15153068_10205584273804738_2129490499_o15216208_10205584274044744_1523993068_o15216213_10205584272884715_1957800905_o15225143_10205584272524706_1736642432_o

Përshkrim

Makina shitet per arsye mosperdorimi duke qene se une nuk ndodhem ne Shqiperi jetoj jashte shtetit.Eshte ne gjendje shume te mire nga ana mekanike dhe nga jashte ,me tre dyer ,kamio manuale,motorr 1.5 nafte.

Shume ekonomike.

Per info na kontaktoni.

Faleminderit

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 959 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3685832c6f96126a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total