Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,200,000 €

Shitet OBJEKTI 4 kate me fasade xhami, Rruga Adria,Durres

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga Adria,Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0694443002
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 03/10/2017 09:07
  • Skadon: 55 ditë, 22 orë
270220132729
270220132726

Përshkrimi

Shitet Objekti 4-kate e gjitha prej xhami me nje siperfaqe te pergjithshme 1000 m/2 dhe siperfaqe ndertimi 750 m/2 afer mobieleri Nicola Quinto,Ne hyrje te qytetit me nje pamje nga porti i Durresit dhe(nje pik strategjike per bisnesin)

Nuk ka tag

126 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 23159d336abb8fa2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total