Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

160 €

Shitet objekt banimi dhe biznesi

  • Çmimi/m²: 00
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0697963854
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 03/02/2018 22:22
IMG-20170717-WA0003
IMG-20180203-WA001620170719_151306

Përshkrimi

Ndertesa ndodhet ne 900m2 truall. Eshte e ndertur: kati i pare ambient biznesi me sip 170m2 dhe me lartesi 5.7m , kati i dyte ambient banimi siperfaqa 190m2 dhe kati i trete ka mundesi ndertimi per 2 dhoma sallon dhe banje.
Shitet per arsye ekonomike
Cmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

116 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2945a7605c82910a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total