Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 LEK

Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste

  • Adresa: RRUGA KARL GEGA, STACIONI I TRENIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: aksales@freemail.hu, 0036209912581
  • Postuar: 27/08/2017 19:06
  • Skadon: 2 ditë, 17 orë
20161031_105741

Përshkrimi

Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste. Krevati eshte i perdorur, ne gjendje te mire. Transporti eshte pergjegjesia e bleresit. Produkti ndodhet ne rrugen Karl Gega, stacioni trenit ne nje apartament privat. Numer telefoni 0696848117, email aksales@freemail.hu

Nuk ka tag

377 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 72258320442e6389

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total