Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

78,000 €

Shitet ne Sarande Apartament 2+1

  • Çmimi/m²: 600
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: ne Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 49 ditë, 8 orë

Përshkrim

Shitet ne Sarande Apartament 2+1
Shitet ne Sarande Apartament 130 m2 qe perbehet nga nje salle e madhe, dy dhoma gjumi, dy ballkone ,dy banjo.Apartamenti ndodhet ne hyrje te Sarandes ne nje pozicionpanaromik me pamje nga deti dhe ka orientim nga jugu – DETI. Apartamenti ESHTE ME SHUME PUNIME EXTRA DHE I MOBILUAR ME SHIJE .Pallati eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe me punime cilsore. Ne kete Pallat pergjithsisht ka banore te elitave nga Tirana por edhe te huaj. Apartamenti SHITET PER VETEM 600 EURO M2

Cmimi: 600 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Dhoma: 3
Banjo: 2
Siperfaqja: 130 m2
Statusi: e re
Qyteti: Sarande
Zona: Sarande

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 122 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 615940099137eb6

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total