Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

SHITET NDERTESE 4 SARANDE

  • Çmimi/m²: 00
  • Sipërfaqe (m²): 301-500
  • Adresa: SARANDE
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0699238033
  • Postuar: 17/07/2017 16:46
  • Skadon: 27 ditë, 12 orë
Ndertim-4-kate-ne-Sarande

Përshkrimi

Shitet ndertim 4 kate me certifikate pronesie trualli 500m2 dhe ndertimi 180m2 ne cdo kat.Ndodhet tek hotel panorama sarande pamje ballore nga deti 0699238033 bledar.mullai@gmail.com

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 412596ccda1ee711

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total