Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,650 €

Shitet / nderrohet VOLKSWAGEN CADDY 1.9 SDI viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Gjirokastër
  • Kontakt: +355697772937
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh
  • Postuar: 12/06/2017 20:10
  • Skadon: 18 ditë, 2 orë
IMG_20170609_152035_666
IMG_20170609_152327_160IMG_20170609_152400_467

Përshkrimi

Shes ose nderroj VOLKSWAGEN CADDY 1.9 SDI motorr I thjeshte edhe TEPER ekonomike.4 dyer xham I par antireflex xhamat e pare elektrik pasqyrat elektrike , ME KONDICIONER

TAPICERIA & SENDILJET SHUME E PASTER!!!
JAM VET MERAKLI PER MAKINAT,

MAKINA NUK ESHTE LODHUR FARE ESHTE PERDORUR VETEM PER FAMILJE

MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE MEKANIKE , XHENERIKE , MOTORRIKE ,

2Airbag funkional. Kroskot i bollshem, mund te shifni oren dhe sa grade celcius eshte jashte .Te gjitha dritat ne kroskot jane funksionale dhe ndizen sa here makina ka ndonje problem dhe fiken vetem kur ti e rregullon defektin.

letrat i kan mbaruar ne mars

Shitet per arsye. Mosperdorimi.

Cmimi i diskutueshem. MUNDESI NDERRIMI
Telefonata serioze +355697772937

Nuk ka tag

234 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 492593ed3042478c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total