Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,000 LEK

shitet monitor LG flatron

  • Adresa: durres,zona plazh
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693910312
  • Postuar: 13/04/2018 23:38
  • Skadon: 56 ditë, 5 orë
30704445_577099192675876_6780690399151893799_n

Përshkrimi

shitet monitor LG flatron W1943SS,ne gjendje perfekte cilesi hd ekrani dhe mjaft praktik per perdorim personal shpi ose zyre,esht copa e fundit

Nuk ka tag

123 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6415ad0ea7e6befa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total