Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,800 €

Shitet Mercedez C220 Look 2005 Avangarde viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697676267
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 06/12/2016 12:34
  • Skadon: 47 ditë, 1 orë
IMG_1018
IMG_1001IMG_1017IMG_1008

Përshkrimi

Shitet Mercedez C220 Look 2005 Avangarde prodhim i dhjetorit 2000 me 250000 km origjinale. Ngjyre gri metalizato ,tapiceri blu shum te paster,automat tip tronik,letra deri ne fund te shkurtit 2017. Abs esp asr airbag,komanda ne timon,sendilje elektrike,pasqyra elektrike me palosje,disqe alumini,goma 90%,fener model 2005 me larje. Shitet 3800€. Kontakt 0697676267 dhe ne whatssap viber

Nuk ka tag

967 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 60858469a5127577

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total