Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

Shitet Mercedes Benz E klas, SW, viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: më shumë se 300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: Fb: Liseld Hazizi, whatsapp 00393334995176 tel 0696203772
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 23/09/2017 06:37
  • Skadon: 45 ditë, 4 orë
received_1519198031470565
received_1519197994803902received_1569106416479726received_1569106383146396received_135983407138722received_135983170472079received_135983267138736

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet te bera ne gusht letrat gjithashtu Der n gusht 2018
Goma te reja dhe dritat xeno Makina eshte e paster si jasht dhe brenda

Nuk ka tag

536 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 76059c580d346394

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total